HAYATCAN HEM DOYURUYOR, HEMDE GİYİNDİRİYOR.

 

    Özellikle Ramazan Ayında yaptığı yardımlarla şehrimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin en büyük umudu olan Hayatcan Derneği Bu yılda Ramazan ayı başında dağıttığı Gıda paketleriyle  birçok ihtiyaç sahibi ailenin mutfak ihtiyacını karşıladı.


   Dernek bu günlerde de yaptığı Ayakkabı ve Giyecek yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin bayramlık kıyafetlerini temin ediyor.


  Yapılan yardımlarla ilgili Hayatcan Derneği yönetim kurulu başkanı Cengiz ERDEM şu açıklamalarda bulundu; Hayatcan Derneği olarak kurulduğumuz 2009 yılından bu yana şehrimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı münasebetiyle yardım faaliyetlerimizi en üst düzeye çıkarttık. Yardım ve destekleriyle derneğimize güç veren Çok kıymetli veren ellerin destekleriyle Ramazan ayı başında 2.000 aileye gıda paketi ulaştırdık. Şu anda ise yaklaşan bayram dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere bayramlık Giyim ve Ayakkabı yardımlarına başladık. Hedefimizi bu bayramda en az 4.000 kişiye kıyafet yardımı yapmak üzere belirledik. Yaptığımız bu faaliyetler ile ilimizde sevgi, kardeşlik ve dostluğun pekişmesi için gayret etmekteyiz. Bu hayırlı faaliyetin başlamasında ve devam ettirilmesinde desteklerini esirgemeyen Çok kıymetli Belediye başkanımıza ve yardım gönüllülerimize şükranlarımızı sunuyor, şimdiden tüm kardeşlerimizin bayramlarını kutluyoruz. 


 

Oluşturulma Tarihi : 09.07.2015