GENÇ KIZILAY'LA KAHVALTI BULUŞMASI

 

Genç Kızılay Amasya İl Başkanlığı ve Amasya Üniversitesi Genç Kızılay topluluğu 215 üyesiyle birlikte bir kahvaltı programı düzenlendi.

Düzenlenen kahvaltı programına Belediye  Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal katılım sağladı.

Amasya Teşkilat Başkanı Ahmet Kalkan Genç Kızılay’ın yaptığı faaliyetlerinden bahsetti.
Aynı zamanda Genç Kızılay Tokat Teşkilatının da katıldığı kahvaltı etkinliğinde Genç Kızılay Amasya Başkanı Ahmet Kalkan 'Kahvaltı programımıza teşrif buyuran Belediye Başkanımıza, Milletvekilimize, çok değerli il başkanlarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Hilâl-i  Ahmer sancağını daha da ileri noktalara taşımak için değerli gönüllülerimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Diğer il teşkilatlarımızla daha uyumlu çalışmak adına bu programımıza Genç Kızılay İl teşkilatımızı da davet ettik.  Onlar da davetimize icabet ettiler. Hep birlikte mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz. Programımıza katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum.'dedi.


Amasya Miletvekili M. Levent Karahocagil 'Genç Kızılay Amasya Teşkilatının hazırladığı 2018-2019 yılı faaliyetleri tanıtım programına katılarak genç kardeşlerimizin faaliyetlerini dinledik.' dedi.


Kahvaltı programında gençlerin öneri ve fikirlerini dinleyen Belediye Başkanı Cafer Özdemir Genç Kızılay Amasya'nın yaptığı faaliyetlerden dolayı gençlerimize teşekkürlerini ileterek başarı diledi.

Oluşturulma Tarihi : 19.02.2019