İŞÇİ, MEMUR HER ZAMAN PERSONELİMİZİN YANINDA OLDUK

Hizmet İş Sendikası Amasya Şube Başkanı İsmail Pazar ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle belediyede çalışan memur, işçi ve kadroya geçen personel Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamında ziyaret ederek yanında olduğunu bildirdi.

Hizmet-İş Sendikası heyetini ve personelini makamında kabul eden Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “İşçi kardeşlerimizin her zaman yanındayız, destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

İŞÇİ, MEMUR HER ZAMAN PERSONELİMİZİN YANINDA OLDUK

 Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Hizmet İş Sendikası Amasya Şube Başkanı İsmail Pazar, “Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Belediye  ile  Hizmet İş Sendikası arasındaki sözleşme gereği yapılan zammın memur ve işçi tarafından memnuniyetle  karşıladığını söylemek isterim.Bizi çok güzel bir şekilde dinleyen ve taleplerimize samimi bir yaklaşım gösteren Başkanımız Cafer Özdemir’e çok teşekkür ediyorum. Karşılıklı istişare neticesinde yapılan sözleşme ile alınan zam sendika olarak bizi rahatlattı. Sendika ve işverenin karşılıklı görüş alış verişi neticesinde güzel sonuçların ortaya çıkması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Şahsım ve yönetim kurulum, Amasya Belediyesi personeli adına Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ÖZDEMİR, “İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ, DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ise, yapılan sözleşme ile personelin yanında olduğumuzu  bir kez daha gösterdik dedi.

Personelin sorunları ile ilgili hassas bir yaklaşım sergiledikleri belirten Başkan Özdemir “Amasya Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Belediye bünyemizde görev yapan  işçi ve memur kardeşlerimizin her zaman yanındayız.

Göreve geldiğimiz günden beri personelimizin maddi ve manevi hep yanında olduk. Onların özlük haklarını koruduk ve vermeye dikkat ettik. İşçi kardeşlerimizin durumlarıyla ilgili ‘neler yapılabilir, nasıl destek oluruz’ gibi konular üzerinde değerlendirmelerde bulunduk. İnanıyorum ki güzel sonuçlar ortaya çıktı. Sendika başkanımızla bu süreçte bire bir görüşmelerde bulunuldu. Arkadaşlarımız da özveriyle çalışıyorlar.  Fikir alış verişi neticesinde aldığımız kararlar Amasya Belediyesi, Sendika ve işçi kardeşlerimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.  

 

Oluşturulma Tarihi : 14.02.2019