"Bu Başarı Hepimizin"

 

Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Belediye Personeli ile 4-5-6 Şubat tarihlerinde yemekte buluştu. Yemeğe tüm birim personeli aileleriyle birlikte katılırken, Ak Parti Amasya Milletvekili Sayın M. Levent Karahocagil ve eşi Fahriye Karahocagil, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ve eşi Hilal Özdemir, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Dümen, Hizmet-İş Sendikası Amasya Şube Başkanı İsmail Pazar ve birim müdürlerimiz katıldı. 
Personel yemeğinde, Başkan Özdemir Amasya Belediyesi olarak güzel bir ekip çalışması yaptıklarını belirterek, ilimize kazandırılan projelerde verdikleri emekler nedeniyle tüm personele teşekkürlerini iletti.
"Bu Başarı Hepimizin"
“Gerçekleştirdiğimiz ekip çalışmasıyla Amasyamıza önemli eserler kazandırdık. Amasya'da yürüttüğümüz çalışmalarda sizlerin büyük emeği var. Önceden yalnızca hayali kurulabilen projeleri, hayata geçirerek hizmete sunduk. Bu başarı hepimizin. Gösterdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 08.02.2019