Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, İdari Bina Bölümü Personeli İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

 

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ,İdari Bina Bölümde taşeron olarak çalışan ve daimi personel statüsüne geçen personeller ile kahvaltıda bir araya gelip ,kaynaşma ve motivasyon toplantısı yaparak sohbet etti.

 

  Amasya Belediyesi Pirler Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıda Başkan Özdemir, personelin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

 

  Taşeron olarak çalışan işçilerimize kadrolarının hayırlı olmasını dileyerek bundan sonraki süreçte hakları konusunda hem bilgilendirme hem de kafalarında oluşacak soru işaretlerini kaldırmak adına bilgiler veren Belediye Başkanımız Cafer Özdemir kahvaltıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi ;

 

  ‘‘Bizler insan odaklı siyaset yapıyoruz insan odaklı bir şehre hizmet ediyoruz , dolayısıyla sizlerinde görevleri çok önemli İnsanlarla temas halinde, insanlarla görevleri ve hizmetleri  için geldikleri alanlarda adeta bizim temsilcimiz olarak o insanlarla diyalogları iyi kurmamız gerekiyor. Olumsuz taleplerde olabilir insanların olumsuz taleplerinin iyi yönlerini anlatmak için gayret göstermelisiniz yani güler yüzümüzü eksik etmemiz gerekmektedir. Biz bu milletin dualarına talibiz, bu millete doğumundan ölümüne kadar hizmet eden sosyal bir kurumuz.  

 

  Amasya Belediye çok büyük bir aile Amasya Belediyesinde çalışmak onur ve şereftir bunun bilinci ile çalışmayız Amasya Belediyesi olarak büyük projelere imza attık ve atmaya devam ediyoruz her projemizin altında çalışan personelimizin emeği ve hakkı vardır, göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar personelimizin özlük hakları ve maaşları konusunda büyük titizlik ve özveriyle zamanında ve gününde yatırdık. Amasya Belediyesinde başarı ve gelişme var başarı, gelişme ve bu güzelliklerin arkasında değerli çalışma arkadaşlarımız var bunun bilinci ve özverisi ile daha iyisi olabilmek adına çalışacağız.

 

  Bu şehirde güzel şeyler oluyorsa yapılan her güzel işte bizim personelimizin emeği ve katkısı vardır.Tekrar hepinize teşekkür ederek,başarılar diliyorum,hepinizin gözlerinden öpüyorum ,Allah yar ve yardımcınız olsun.''

 

  Kahvaltıda Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet Dümen, Cengiz Erdem ve belediye birim müdürleri eşlik etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 16.04.2018