Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü , Kültür Evleri, Bilgi İşlem,Tim,Hayatcan Derneği ve Çocuk Yuvası Personeli İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir,Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kültür Evleri, Belediye Bilgi İşlem, Tim, Hayatcan Derneği ve Çocuk Yuvasında  çalışan personel ile kahvaltıda bir araya gelip ,kaynaşma ve motivasyon toplantısı yaparak sohbet etti.


  Amasya Belediyesi Pirler Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıda Başkan Özdemir, personelin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

 

  Taşeron olarak çalışan işçilerimize kadrolarının hayırlı olmasını dileyerek bundan sonraki süreçte hakları konusunda hem bilgilendirme hem de kafalarında oluşacak soru işaretlerini kaldırmak adına bilgiler veren Belediye Başkanımız Cafer Özdemir kahvaltıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi ;

 

  ‘‘Bizler bu şehre hizmet veren büyük bir aileyiz. Ecdadın bize miras bıraktıkları kültürel zenginlikleri bizden sonraki nesillere taşımak anlamında bizlerin çok önemli vicdani sorumlulukları vardır. 

 

  Belediyemizin her biriminde çalışan personelimiz unutmasın ki bu şehre olan sorumluluklarımız var. Gerek içer de gerek dışarıda çalışan tüm arkadaşlarımız bizim vitrinimizdir, her çalışan personelimiz yaptığı işin önemini idrak ederek görevini en iyi şekilde yapmalıdır.

 

  Bu şehirde güzel şeyler oluyorsa yapılan her güzel işte bizim personelimizin emeği ve katkısı vardır.Tekrar hepinize teşekkür ederek,başarılar diliyorum,hepinizin gözlerinden öpüyorum ,Allah yar ve yardımcınız olsun.''


  Kahvaltıda Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet Dümen, Osman Akbaş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Nuri Keleş eşlik etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 12.04.2018