Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Fen İşleri-Park Bahçe-Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Personeli İle Kaynaşma ve Motivasyon Toplantısı Yaptı

 

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Fen İşleri-Park Bahçe - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı çalışan personel ile kaynaşma ve motivasyon toplantısı yaparak sohbet etti.

 

  Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü binasında gerçekleşen toplantıda Başkan Özdemir, Amasya Belediyesi bünyesinde taşeron olarak çalışan işçilerimize kadrolarının hayırlı olmasını dileyerek, taşeron çalışması, iyileştirmeler ve kafalarında oluşacak soru işaretlerini kaldırmak amacı ile ilgili bilgi verdi. Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, sizler belediyenin ön planda çalışan şehrin genel yapısını,alt yapısını ve üst yapısını dizayn eden görselliğini arttıran önemli bir ekipsiniz' diyerek yapılan toplantıda şu ifadelere yer verdi:

 

  ''Personelimiz artık emanetçi değil belediyenin gerçek sahipleri. Belediye olarak yaptığımız çalışmalarda sizlerin önemli katkıları var. Amasya'mıza yaptığımız hizmetlerde emeği geçen herkes bizim için çok kıymetlidir. Amacımız bu şehre layıkıyla hizmet etmek, bunu da sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. Bundan sonraki süreçte daha da çok çalışarak ve birlik içerisinde olarak Amasya'mıza hak ettiği hizmetleri kazandıracağız.

 

  Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi, biz sorunları torunlarımıza bırakmıyoruz. Sizlerin sayesinde halkın memnuniyetini alıyoruz. Bu başarıda hepinizin payı var, hepinize teşekkür ederek, her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum, hepinizin gözlerinden öpüyorum Allah yar ve yardımcınız olsun.''

  

  Programda Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Dümen, Fen İşleri Müdürü Tuncay Yörükoğlu, Su ve Kanalizasyon Müdürü Nuri Kır ve Belediye Meclis üyesi Hadi Zengin  eşlik etti.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 11.04.2018