Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamında ziyaret etti.   Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Sevgi Kılıçaslan, öğretmenlerden Nigar Şenay Pelit, öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamında ziyaret etti.


  İyilik okulları “Hedef Dilsiz Ümmet, Hadi Bi Gayret” projesi kapsamında Belediye Başkanı Özdemir’i ziyaret eden  Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Sevgi Kılıçaslan “ Sokak Hayvanları bizlerle hayatı paylaşan değerli canlılardır. Hayvanları seven insanları da sever düşüncesi ile yola çıkılan projede insanların sokak hayvanlarına iyi davranması ve bu konuda bilinçlenmesi amacı ön plandadır” dedi.


  Belediye Başkanı Cafer Özdemir de Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerine yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirdi.   Öğretmen ve öğrenciler daha sonra  Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Erdem’i de makamında ziyaret  ederek proje hakkında  bilgi verdi

Oluşturulma Tarihi : 18.01.2018