Belediye Başkanımız Cafer Özdemir Gençlerle Bir Araya Geldi

 Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, “Amasya Tarihine Yolculuk” projesi kapsamında gençlerle yemekte bir araya geldi. Pirler Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programda Vali Dr. Osman Varol, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, Gençlik Merkezi Müdürü Şahin Gümüş, akademisyenler ve öğrenciler yer aldı.


 Projenin üniversite birinci sınıfta okuyan öğrencilerimize Amasya’mızın tarihi, kültürel, doğal güzellikleri ve sanatsal özelliklerini tanıtma fırsatı sunacağını belirten Belediye Başkanımız Cafer Özdemir;


 “Kimlikli ve medeniyete sahip bir şehirde eğitiminizi sürdürüyorsunuz. Bu havayı teneffüs ettiğiniz takdirde özgüveniniz, vizyonunuz, ufkunuz idealleriniz çok daha geniş ve zengin olacaktır. Bundan sonraki hayatınızda, hizmetlerinizde çok daha farklı, özel, güzel görevler yürüteceksiniz. Gençlik bizim en büyük sermayemizdir. Sizin iyi yetişmeniz bu toplumun en büyük gücünü oluşturuyor. Sizlerin de bu gücü, yaşayacağınız topluma aktaracağınızı düşünüyorum. Ben bu organizasyonu düzenleyen, destek gösteren bütün kurum ve kuruluşlara şükranlarımı sunuyorum, başarılarınızın devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.


Oluşturulma Tarihi : 02.11.2017