Belediye Başkanımız Cafer Özdemir Okul Ziyaretlerine 2 Okulla Devam Etti

 Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’in okul ziyaretlerinde bugünkü durağı Yavuz Selim ve Gökmedrese İmam Hatip Ortaokulu oldu. Ziyaret ettiği okullarda okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek okulların fiziki yapısı ve eğitim öğretimdeki çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkanımız Cafer Özdemir,


 “Eğitime önem veriyor ve kurumlarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşüyoruz. Görüşmelerimizde okulların durumları hakkında bilgi alarak, dilek ve şikayetleri de dinliyoruz. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan bir yatırımdır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye'nin yolu da eğitimden geçmektedir.”şeklinde konuştu.


 Öğretmen ve öğrenciler ziyaretten dolayı belediye başkanımıza teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Okul ziyaretlerinde Başkan Özdemir’e Belediye Özel Kalem Müdürü Hüseyin Menç eşlik etti.  


Oluşturulma Tarihi : 11.10.2017