Belediye Başkanımız Cafer Özdemir Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin okul ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanımız Cafer Özdemir,  Türk Telekom Şehit Ahmet Özsoy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ve 75.Yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsa Bayezit İlkokulunu ziyaret etti.


 Her iki okulda da yöneticiler ve öğretmenlerle bir araya gelerek okulların fiziki durumlarına ilişkin istek ve önerileri dinleyen Belediye Başkanımız Özdemir, “ Fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ederek, okullarımızın eksikliklerini yerinde görüyor, sorunlarını dinliyor ve elimizden geldiği kadar çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Tüm bunları yaparken öğrencilerimize zaman ayırmak, onları tanımak en güzel olanı. Okullarımıza olan ziyaretlerimiz devam edecek.”ifadelerini kullandı.


 Eğitime büyük önem verdiğini her platformda dile getiren Başkan Özdemir, öğrencilerin eğitim kalitelerinin arttırılması adına desteklerin süreceğini de belirtti. Okul ziyaretlerinde Başkan Özdemir’e Belediye Özel Kalem Müdürü Hüseyin Menç eşlik etti.  


 Ziyaretlerde öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkanımız ziyaretlerinin ardından öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.


Oluşturulma Tarihi : 10.10.2017