Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, İhsaniye Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

 Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, İhsaniye Mahallesi sakinleri ile bir araya gelip mahalle halkının sorunlarını ve taleplerini dinledi. Vali Hüseyin Poroy Ortaokulu’nda gerçekleşen toplantıda İhsaniye Mahallesi sakinleri ile bir araya gelindi.


 Halk buluşması toplantısında vatandaşlar mahallelerinin sorunlarını Belediye Başkanımız ve diğer yetkililere iletme imkânı buldu. Soru ve cevap şeklinde geçen toplantıya mahalle sakinleri ilgi gösterdi.


 Toplantıda konuşan Belediye Başkanımız Cafer Özdemir; “Mahalle toplantıları bizim için önemli, daha önce vatandaş ziyaretlerimizde ve kendi izlenimlerimizle edinmeye çalıştığımız bilgi, ihtiyaç veya benzeri şeyleri düzenlemiş olduğumuz halk toplantılarıyla vatandaşlarımızdan birebir alıyoruz. Vatandaşlarımız düzenlemiş olduğumuz toplantılara ilgi gösteriyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Mahalle sakinlerimiz en küçük ihtiyaçtan en büyük ihtiyaca kadar, zamana yayılmasını gerekenden, hemen halledilmesi gereken bütün problemleri ve ihtiyaçlarını bizlere ifade ediyorlar. Amasya Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.” ifadelerine yer verdi.


 Mahalle sakinleri de halkın sorun ve taleplerini dinlediği için Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e teşekkür ettiler.


Oluşturulma Tarihi : 20.07.2017