BELEDİYE BAŞKANIMIZ CAFER ÖZDEMİR, BAYRAM KAHVALTISINI SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARIMIZLA YAPTI

 

  Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü himayesindeki Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızla bayram kahvaltısında bir araya geldi.


  Etkinliğe ayrıca Amasya Valisi Dr. Osman VAROL ve eşi Funda Varol Hanımefendi, Garnizon Komutanı Piyade Albay Nihat Ergün, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu ve eşleri ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Arslan da katıldı. 

 

  Ziyaretlerinde çocuklarımızla sohbet ederek bayramlarını kutladılar. Sevgi evlerinde kalan tüm çocuklarımızın devletimize emanet olduğunu ifade ederek, bu yavrularımızın tek ihtiyacının duyarlı vatandaşlarımızın sevgi ve ilgi göstermesi olduğunu dile getirdiler. Ayrıca tüm halkımızı özellikle bayram günlerinde ve belirli zamanlarda bu çocuklarımızı ziyaret etmeye davet ettiler.


  Oldukça samimi bir ortamda geçen kahvaltıda Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR ise, "Böyle bir etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Unutmayın, sizin burada bir aileniz var. Devletimiz, gerekli her türlü katkıyı sağlamaktadır.  Bütün amacımız çocuklarımıza ve gençlerimize sağlıklı yarınlar bırakmaktır. Bugün Kurban Bayramlarını kutlamak üzere kahvaltıda bir araya geldik.  Onları topluma hazırlama noktasında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. "dedi.


Oluşturulma Tarihi : 22.08.2018