“13. BORABOY GÖL ŞENLİĞİ COŞKUYLA KUTLANDI”

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, bu yıl 13.’sü düzenlenen Boraboy Göl Şenliği’nde halkımızla bir araya geldi. Her yıl Ağustos ayı başında piknik olarak düzenlenen etkinlik geçen yıl şenliğe dönüştürülmüş ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılanmıştır.

 

  Programa Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Taşova Kaymakam Vekili Onur Bektaş, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Boraboy Muhtarı Seyit Ahmet Ertekin, Boraboy Göl Derneği yönetimi ile Taşova ve çevre köylerinden kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

  Şenlikte konuşan Dernek Başkanı Temiz, 13.’sü düzenlenen Boraboy Göl Şenliği’nde halkımızla bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

 

  Daha sonra konuşan Amasya  Valisi Dr. Osman Varol konuşmasnda ; Bu tip şenliklerin, festivallerin, yayla buluşmalarının toplumumuz için çok önemli olduğunu, ciddi bir işlevi yerine getirdiğini belirtti.

 

 

  Konuşmaların ardından şenlik çeşitli etkinliklerle devam etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 20.08.2018